تهران - نیاوران - ساختمان نیاوران پارک
9821-22713009+

داستان ما

یکی از مهمترین زیر مموعه های شرکت ما کارخانه تولید و فرآوری محصولات کشاورزی می باشد که با برند آرتی روانه بازار می گردد.

زمینه فعالیت کارخانه که در اردبیل وافع گردیده است انجماد سریع محصولات کشاورزی به روش (IQF) و خشک کردن (Fruit Chips)  می باشد. همچنین محصولات غیر منجمد و خشک مانند خشکبار، حبوبات و ... بسته بندی شده و به بازار عرضه می گردد.

کلیه محصولاتی که در کارخانه ارآوری و تولید می شوند با حساسیت ویژه و با تاکید بر ارگانیک بودن آن انتخاب می گردد.

هدف از ایجاد مجتمع کارخانه ای رویای هفت آرمان سبلان، بهره برداری هرچه سریعتر ار محصولات کشاورزی و قابل دسترس بودن این محصولات در تمام فصول سال برای مشتریان عزیز می باشد. همچنین امکان ذخیره سازی و توزیع در بازارهای داخلی و صادرات محصولات مورد نیاز بازار های خارجی ار مهمترین اهداف مجموعه می باشد.

کارخانه ما مجهز به جدیدترین و کارآمدترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد.

با استفاده از بهترین و مرغوبترین محصولات موجود در کشور سعی بر آن داربم ضمن رقابت سالم و پویا با محصولات مشابه، توانمندتر باشیم سهمی از نیازهای بازار داخلی و صادراتی را تامین کنیم.

محصولات فرآوری شده و بسته بندی شده شامل سبزیجات برگی، سبزیجات غیربرگی ، میوه ها ، حبوبات و صیفی‌جات می باشد که بصورت بسته ‌بندی حرفه ای فله برای رستوران ها ، کیترینگ‌ها و بسته ‌بندی کوچک تر جهت استفاده خانوارها طراحی و عرضه می‌گردد.

همکاری با ما

132+
نفر اشتغال زایی
ما توانستیم در کشور با ایجاد بستر های مناسب برای بیش از 132 نفر اشتغال زایی اایجاد کنیم.

3
گواهی نامه بین المللی
کارخانه ما دارای استانداردهای GMP ، HASAB ، ISO22000 میباشد و به زودی تعداد بیشتری دریافت خواهد شد.

100+
محصول متنوع
کارخانه رویای هفت آسمان بیش از 100 نوع محصول دارد و در تلاشیم به محصولاتمان اضافه کنیم.

امکانات ما

آزمایشگاه مرجع

آزمایشگاه مرجع به این صورت هست که کارخانه ها و مراکز تولید موادغذایی برای کنترل کیفیت محصولاتشون بایستی مهر یک آزمایشگاه مرجع رو داشته باشن که وزارت صنایع و معادن با توجه به تجهیزات کارخانه رویای هفت آسمان سبلان ، آزمایشگاه کارخانه رو به عنوان آزمایشگاه مرجع اعلام کرده است.

 

تنها آزمایشگاه مرجع واقع در استان

ماشین آلات روز اروپایی

رویای هفت آسمان سبلان با تهیه ماشین آلات بروز اروپایی کارخانه خود را تجهیز کرده تا بتواند محصولات خود را با بالاتربن کیفیت به خریداران محترم ارائه درهد.

آزمایشگاه مجهز به تجهیزات کنترل کیفیت

رویای هفت آسمان سبلان در تلاش است تا با ارائه بهترین و بروز ترین لوازم آزمایشگاهی بتنواند به سلامت مصرف کنندگان محصولات خود اهمیت بیشتری دهد.